Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. kolo podzim 2014

10. 11. 2014

LFC SuperNova - Supertechno       0 : 1

Dne: 10.11.2014

Hříště: Hrabákova

Střelci: -

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Hůla, Navrátil, Paclík, Uhlíř, Zelenka

Nejlepší hráč: Zelenka

Týdeník Hanspaulka: "Zápas odehraný v poklidném tempu, kdy hosté měli téměř po celý zápas menší převahu. Ke konci se hra vyrovnala."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Suprtechno 0:1 (0:1)

(Tomáš, 19. 11. 2014 17:19)

Do zápasu s velmi tradičním soupeřem Suprtechnem na jeho domácím hřišti v Hrabákově jsme vstoupili s novinkou – rozpisem střídání, které připravil Milan v reakci na „střídací debakl“ ve Stodůlkách. A hned na začátku je třeba konstatovat, že to pomohlo nejen ke spravedlivému dělení hracího času, ale také (asi) k lepšímu celkovému výkonu. I když…
Zápas to byl vyrovnaný, hodně se hrálo uprostřed hřiště. My jsme úspěšně narušovali kombinace soupeře, jehož velkým problémem byla omezená možnost střídání. Naše koncovka v tomto zápase byla obzvláště tristní. Pár šancí tam bylo, ale řešení se vždy vešlo spíše do ragbyových branek než hanspaulských. Jediná přímá střela (zblokovaná), po které musel zasahovat brankář, za celý zápas je opravdu málo. Soupeř neměl více gólovek než my, ale trefit branku pro ně nebyl problém. A tak již v konci prvního poločasu bylo ustanoveno definitivní skóre, když jsme se trochu zapomněli vepředu po rohu či autu a přečíslení suprtechňáci chytře zakončili střelou do protipohybu gólmana. V konci zápasu náš střídací model trochu utrpěl na kráse, když za stavu 0:1 jsme v posledních pěti minutách nechali jednoho z nejrychlejších hráčů na lavičce, takže poslední pětiminutovka skončila spíše bráněním než útočením.
Obligátnímu zakončení v Majáku, trochu „vylepšenému“ paměťmi starého zbrojnoše, místního štamgasta, tentokrát chyběl ženský prvek. Za to asi může žárlivý a spořivý Milan a je otázka, jak je to s tím jeho měřením času.
Info o soupeři: Suprtechno je samozřejmě technicky lepší, ale stárne a hlavně nepřibývá (tedy přibývá na váze , ale ne na počtu hráčů). Kvalitní je podsaditý útočník (delší vlasy) s č.14 (tentokrát nám ale gól nedal), přes kterého jdou všechny nebezpečné akce. Gólmana Suprtechna jsme tradičně nechali na pokoji, takže být na jeho místě fikus, asi bychom měli o něm asi stejné informace.Jen z minulosti je třeba připomenout, že má problémy s vysokými míči.