Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. kolo jaro 2011

LFC SuperNova - Agónie FCD    0 : 7

Dne: 23.6.2011

Hříště: Štěrboholy

Střelci: -

Sestava: Rajský, Mládek, Čihák, Lacina, Paclík, Uhlíř

Nejlepší hráč: Rajský

Týdeník Hanspaulka: "Poklidné utkání, o jehož vítězi bylo rozhodnuto již po prvním poločase."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Agónie 0:7

(Tomáš, 3. 7. 2011 17:47)

Celou sezónu jsme měli výbornou docházku, bohužel až na první a poslední zápas. Ve Štěrboholech, kde již tradičně ukončujeme sezónu nás v době uplynutí čekačky bylo pět, kdežto soupeř měl nastoupeno deset chlapů, ale jakých?!?! Při pohledu minimálně na dva z těchto „borců“ jsem poprvé v životě začal uvažovat o návštěvě salónu plastické chirurgie, tak mladě ti hoši působili!! Člověk se pak až stydí, že leze s tímto ksichtem na hřiště, a co teprve má říkat Pavel R….
Zápas jsme začali tedy v pěti, taktika byla jasná: odkopávat, nakopávat, vykopávat. Chtělo by se ještě dodat pokopávat, ale toho již nějak nejsme schopni zvláště po odchodu Jóny. Soupeř nehrál příliš nápaditě, takže taktika nám vycházela až do 10.minuty. Pak nás soupeř rozebral a prakticky z metru do odkryté branky skóroval. V 15.minutě nastoupil obligátně zpožděný Honza U. a my jsme mohli hrát v luxusním plném počtu. Pár minut jsme opticky drželi srovnanou hru, ale pak jsme během krátké chvíle dostali 3 branky a bylo vymalováno. Druhý poločas byl jen o dohrávání zápasu, a tak celkové skóre již tolik nenarostlo. Naše šance byly minimální, snad největší měl Milan ještě v 1.poločase za stavu 0:1.
Zápas jsme ukončili již tradičně v hospodě na Solidaritě. Péčí Milanovy drahé polovičky bylo zajištěno bohaté pohoštění, což se trochu nelíbilo místnímu personálu, který se ale choval podle typického rčení: „pes, který štěká, nekouše“. Nakonec se i několikrát za večer ukázal náš sponzor z dalekého Karibiku, a tak cesta domů byla krušná a dlouhá….
Info k soupeři: soupeř proti poslednímu zápasu s námi před rokem nastoupil výrazně revitalizovaný a my bychom mu mohli těžko konkurovat, i kdybychom byli v silnějším složení. Jak trefně poznamenali někteří moji spoluhráči:“Když je to takovým způsobem baví vyhrávat, tak proč ne.“