Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo podzim 2014

LFC SuperNova - Vibromax SUP       0 : 3

Dne: 3.11.2014

Hříště: Stodulky

Střelci: -

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Braný, Hůla, Navrátil, Paclík, Uhlíř, Zelenka

Nejlepší hráč: -

Týdeník Hanspaulka: "Zasloužené vítězství domácího týmu, který měl utkání celou dobu pod kontrolou."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Vibromax 0:3 (0:2)

(Tomáš, 19. 11. 2014 16:44)

Vibromax jako domácí tým nás přivítal na svém potemnělém hřišti, kde osvětlení je na úrovni pouličních lamp a člověk se někdy spíše orientuje podle zvuku. Podmínky ale byly stejné pro oba týmy. Soupeř začal s počtem hráčů šest, a tak jsme si zpočátku vynutili územní převahu, i nějaká ta šance se urodila, ale buď naše nepřesnost, nebo postřeh gólmana byly proti tomu, abychom šli do vedení. Soupeři postupně přišli další hráči, kteří zdvihli kvalitu jeho hry a Vibromax začal ovládat hřiště. Po dvou rychlých brejcích se soupeř ujal vedení 0:2 a před námi v poločase stál úkol ještě trochu zkomplikovat Vibromaxu cestu za vítězstvím. Ale hra ve druhé půli byla stále stejná: špatné střídání, nepřesnosti a téměř trvalá převaha soupeře, což vedlo jen ke zvýšení skóre zápasu na konečných 0:3. Zcela zaslouženě jsme prohráli po trochu bezkrevném výkonu, kdy opravdu někteří spoluhráči na střídačce promrzli tak, že by se v nich krve nedořezal.
Velké putování za hospodou jsme zakončili až na Vysočanské v „Radnici“, ale už předtím jsme proměnili jeden vůz metra v jídelní, když jsme pořádali Petřiny „hot dogs“.
Info o soupeři: na Vibroamaxu bylo vidět, co pro tým znamenají dva dobří plejeři. Dokud nebyli na hřišti, tak jsme byli lepší, pak už ne. Především hráč č.4 (vyšší, hubený, tmavovlasý) svoji rychlostí dělal problémy. K němu se přidal náš starý známý z Betlu – hráč č.7 (blonďák), který je rychlý, technický, ale střelecky trochu nevýrazný. Gólmana jsme tentokrát párkrát vyzkoušeli, ale jak vypadal zvnějšku nemotorně, tak situace řešil v klidu a pohodě. Chtělo ho to asi více rozběhat, vykombinovat.