Jdi na obsah Jdi na menu
 


8. kolo jaro 2011

LFC SuperNova - Betl     1 : 4

Dne: 9.6.2011

Hříště: Pražačka

Střelci: Soukup

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Lacina, Paclík, Soukup, Uhlíř, Zajíc, Žák

Nejlepší hráč: Čihák

Týdeník Hanspaulka: "Betl výrazně lepší, gólově se prosadil po přestávce."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova - Betl 1:4

(Tomáš, 23. 6. 2011 1:21)

Na podzimní zápas s Betlem nám zůstala velmi hořká vzpomínka v podobě jedenácti obdržených branek, proto jsme se chtěli v tomto zápase vyvarovat takových chyb jako minule, zvlášť když tentokrát alespoň podle výsledků se Betl zdál jako hratelný soupeř. První poločas se nám v tomto ohledu povedl. Sehráli jsme v něm naprosto vyrovnanou partii. Betlisti se sice dostali v polovině poločasu do vedení, když míč ztratil útočící Honza U. a Pavel R. si nepohlídal volného hráče soupeře, ale za 5 minut bylo vyrovnáno. Před brankou Betlu dobře stínoval Ivan a Pavel S. se dostal k dorážce, kterou bezpečně proměnil. Poločas skončil spravedlivou remízou.
Tak jak nás Betl zaskočil na podzim na začátku zápasu, tak nás zaskočil na začátku 2.půle. Po 4 minutách jsme prohrávali 1:3 a bylo prakticky „hotovo“. Góly jsme dostávali po chybách, kdy jsme například přihráli soupeři (Tomáš u 3.branky) nebo jsme němě sledovali průnik hráče Betlu. Kdybychom po úvodní desetiminutovce prohrávali 1:5, tak by se nebylo čemu divit. Jakýsi pozdně jarní spánek padl na naše hráče a byl příčinou naší porážky. Betl pak již jen chytře držel balón a naše snaha o útok proto vyznívala značně platonicky.
Vzhledem k tomu, že jsme po zápase zůstali na jedno v místní nálevně (jinak to nelze nazvat, některým zoufalcům z našeho týmu se totiž líbí místní hostinská - model družstevnice z padesátých let), tak se na nás „vyflákl“ i náš sponzor, který do takových knajp neleze. No, vzájemně jsme se poučili z chyb a příště se Agónie třes!
Info k soupeři: již minule jsme si všimli, že omladili. Nespornou kvalitu mají hráči č.8,10 a 17. Přes ně je hra Betlu řízena a ty je třeba v příštím zápase pohlídat. Gólmana jsme moc do hry nezapojili, ale nechytal špatně.