Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo podzim 2013

21. 10. 2013

LFC SuperNova - Flamengo FC SUP    3 : 5

Dne: 21.10.2013

Hřiště: Hanspaulka

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Braný,  Navrátil, Paclík, Zelenka

Střelci: Navrátil, Zelenka, Braný

Nejlepší hráč:-

Komentář (Týdeník Hanspaulka): "Hosté byli po celý zápas mírně lepší a zaslouženě vyhráli."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Flamengo 3:5 (1:2)

(Tomáš, 8. 11. 2013 17:21)

Tentokrát musím stručněji – narazili jsme na soupeře, který je technicky dosti na výši a navíc hraje na svém domácím hřišti, které je trochu specifické, zvláště když je zakryto halou. Začali jsme velmi odvážně, vysoko jsme napadali a brzy přišla zasloužená odměna – náš čarostřelec Luboš se při své ostré střele nemýlil a brankář byl bez šance – 1:0. Pak jsme ale přežili možná regulérní gól soupeře, kdy se míč odrazil od břevna dolu na brankovou čáru. To bylo po jednom rohu a další roh už nám byl osudný, zcela volný protihráč z vápna tvrdě skóroval – 1:1. Těsně před půlí jsme inkasovali podruhé, ale to vůbec nevedlo k tomu, že by se naši soupeři uklidnili. Pořád naštěstí jen mezi sebou řešili vzájemné problémy. Škoda, že jsme vedení neudrželi dlouho…
V poločase přišel soupeři ještě jeden hráč, čímž jejich počet převýšil naše řady o 2 borce, a bylo stále více znát, že Flamengo mělo více sil. V útoku bylo velice nebezpečné, ale jeho obrana nám nabízela určité možnosti pro skórování. Bohužel střelecky se více dařilo soupeřům, a tak jsme brzy prohrávali 1:4. Pak ještě svitla malinkatá jiskřička naděje, když Vláďa Z. snížil na 2:4. Přišel ale rychlý direkt na 2:5 a po něm už bylo o všem rozhodnuto. Jirkův gól těsně před koncem znamenal jen snížení na konečných 3:5.
Po zápase si někteří užívali piva, jiní si užívali soudcovské píšťalky a ještě museli poslouchat chytré řeči nejen od týmů na hřišti ale i od týmů konzumujících. A tak víceméně poklidně plynul celý večer.
Info k soupeři: technicky je lepší než my. Hráči jsou mladší, ale nervově značně labilní. I když vedou, řeší své problémy. Zaujal obrovitý hráč č.67, který si protihráče plete s řepou. Jeho styl byl ale velmi účinný. Opět zde byla řada pokusů o nafilmované pády kolem našeho vápna, rozhodčí je ale tentokrát až tak „nežral“. Gólman je hodně kvalitní, před cca 5 lety ještě chytal 1.ligu (hanspaulskou), teď je na něm vidět nadváha i roky, takže ta pohyblivost a rychlost už nejsou to, co bývaly. Vyplatí se tedy střílet co nejtvrději či chodit na teče.