Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo jaro 2011

LFC SuperNova - Stará škola     2 : 2

Dne: 24.5.2011

Hříště: Pražačka

Střelci: Paclík, Rajský

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Čihák, Lacina, Paclík, Soukup, Uhlíř, Zajíc, Žák

Nejlepší hráč: Mládek

Týdeník Hanspaulka: "Zápas odehrán v poklidném tempu. "

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Stará škola 2:2 (1:1)

(Tomáš, 29. 5. 2011 22:40)

Každý zápas s nováčkem superveteránských soutěží je vždy hádankou. Jak jsou staří, kolik jich chodí na zápasy, ale především, jak hrají? Takže Stará škola je tvořena spíše pány nad 50 let, na zápasy jich chodí „mnógo“ a kvalita hry? Tak tou patří do naší krevní skupiny. A proto se hrálo hned od počátku vyrovnané utkání. Šance se rytmicky střídaly na obou stranách, ale přece jenom bych řekl, že v 1.poločase jsme byli o chlup lepší my. První gól v zápase jsme vstřelili my, běžela asi 20.minuta a po trmě vrmě před brankou soupeře nekompromisně skóroval Milan. Poprvé v této sezóně jsme vedli!! Dlouho jsme se z vedení netěšili. Za 5 minut přišel náš klasický roh = půl gólu soupeře. Školáci se zmocnili míče a podnikli rychlý brejk, několika přihrávkami udělali z našich hráčů solné sloupy a poslední ze Školáků, který nabíhal na hranici vápna přímo z voleje podél brankáře skóroval. Byla škoda, že jsme tak rychle přišli o vedení. Do poločasu se již nic významného nepřihodilo. V druhé půli začal lépe soupeř. Ovšem asi po 5 minutách od úvodního hvizdu se zmocnil míče Pavel R., postupoval po levé straně směrem k brance, a když viděl, že nemá volného spoluhráče, nedůrazně vystřelil ze vzdálenosti snad 15 metrů, míč tečoval některý ze Školáků a k překvapení všech a hlavně gólmana soupeře míč zaplul do sítě!! Podruhé v této sezóně jsme vedli a co víc, dva góly v zápase jsme naposled vstřelili loni v červnu!! (Po zápase jsme ještě v místní nálevně diskutovali, jak se ten míč vlastně do branky dostal, a řadě z nás připadalo, že tam snad proletěl nějakou dírou ze strany…no, gól byl uznán, nikdo o něm nepochyboval). Po obdrženém gólu soupeř citelně přidal na tempu a nám začalo být ouvej. Tentokrát jsme vedení drželi déle než u prvního gólu, ale neudrželi. Po 15 minutách přišel aut soupeře, Venca nebyl důrazný u protihráče, ten do hozeného míče jemně kopl a změnil směr – 2:2. Soupeř byl v laufu a my trochu dole. Ve zbytku zápasu měl soupeř více ze hry, zatlačil nás k brance a dostal se do několika dobrých příležitostí, které jsme horko těžko vyřešili. Paradoxně možná největší šanci v konci zápasu jsme měli my, a to v poslední minutě. Důrazně jsme obléhali branku Školáků, několikrát vystřelili z bezprostřední blízkosti a poslední střela Vládi A. šla ze 3 metrů do tyče. Byla to rána, po které zvonilo v uších aktérům zápasu ještě snad u druhého piva. Zápas skončil spravedlivou remízou.
Tradiční zhodnocení zápasu, ligy, Slavie, kvality piva, kvality slabšího pohlaví a nekvality naší politické scény jsme provedli v nálevně (jinak se to nedá nazvat) u hřiště, takže sponzor se tentokrát logicky nekonal, i když by byly důvody, že Pavle?
Info k soupeři: mají krásné nové dresy (nováčci), prakticky nefaulují. Přiznávají ruce a vůbec vyznávají fér hru. V týmu nemají žádnou „hvězdu“, která by čněla nad ostatní, ale těch 10 lidí, co chodí na zápasy, poctivě běhá a bojuje. Gólman chytal jen v 1.poločase, pak odešel, ale jeho výkon bych hodnotil jako kvalitní.