Jdi na obsah Jdi na menu
 


7. kolo podzim 2014

20. 10. 2014

LFC SuperNova - PFC Kodymka SUP A         1 : 3

Dne: 20.10.2012

Hřiště: Na šancích

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Braný, Hůla, Navrátil, Paclík, Soukup, Uhlíř

Střelci: Paclík

Nejlepší hráč: Mládek

Komentář (Týdeník Hanspaulka): "Klidné férové utkání s převahou domácích, kteří kontrolovali zápas a po zásluze vyhráli."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Kodymka 1:3 (0:3)

(Tomáš, 3. 11. 2014 15:50)

K zápasu s Kodymkou jsme poprvé nastoupili na novém hřišti Na Šancích u hostivařské přehrady. A už od počátku to vypadalo na pěknou „koupačku“ pro nás. Po osmi minutách jsme prohrávali 0:3. Pomyslní fanoušci soupeře by v tu chvíli mohli s klidem skandovat: „deset, deset!“ Náš výkon postrádal jakýchkoliv parametrů. Zmatené přihrávky soupeři na vlastní polovině, nedůsledné odkopávání balónů a také to, že soupeři vyšlo vše na co sáhl (první tři střely na branku skončily v síti!) – to vše směřovalo k velmi smutnému konci tohoto zápasu pro nás. A bylo naše štěstí, že po třetím gólu se soupeř uklidnil a začal více myslet na fotbalovou krásu než účelnost. Skóre se překvapivě už do konce poločasu nezměnilo. Dlužno podotknout, že naše snaha o útok byla pouze snahou.
V druhé půli pokračoval „vyklidněný „ soupeř v tom, co předváděl v druhé části prvního poločasu. Nakonec i my jsme se dostali k pár solidním šancím, které zpravidla končily střelou vedle. Jinak tomu bylo v asi 50. minutě, kdy se ke střele (odkopu ??) daleko za vápnem dostal Milan a z voleje trefil krásně šibenici branky soupeře. Stav 1:3 vydržel až do konce, sice jsme ještě nastřelili tyč a mohli jsme tak zápas řádně zdramatizovat, ale položme si ruku na srdce – i ve zbytku zápasu měl soupeř více šancí a zcela zaslouženě vyhrál.
Drtivě jsme jako vždy zvítězili v přilehlém restauračním zařízení, kde kromě téměř všech hráčů byl i náš divák Petr. Alespoň nám pro tentokrát nahradil chybějící ženskou složku. A Pavel Č. bloudil okolo přehrady….
Info o soupeři: proti poslednímu zápasu došlo u něho k omlazení. Hráč č.7 nás po celý zápas rychlostně i technicky výrazně přehrával. Až poté, kdy se k němu postavili „vlčáci“ Milan či Luboš, tak trochu zkrotl. S č.10 běhal zase player disponující velmi tvrdou a přesnou střelou. Brankář působil dojmem náhradního gólmana, měl pár dobrých zákroků, ale rozhodně to nebyl „pan neprůstřelný“.