Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo jaro 2011

LFC SuperNova - Valník   0  : 3

Dne: 17.5.2011

Hříště: Mikulová

Střelci: -

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Čihák, Lacina, Paclík, Soukup, Uhlíř, Zajíc, Žák

Nejlepší hráč: Paclík

Týdeník Hanspaulka: "Velmi slušné utkání. Valník byl kombinačně lepší a zaslouženě vyhrál." 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Valník 0:3 (0:1)

(Tomáš, 29. 5. 2011 19:30)

S určitými ambicemi podpořenými minulými výsledky jsme šli do utkání s Valníkem. Věděli jsme, že Valníkům se letos daří, a proto jsme od počátku vsadili na tvrdou obranu. Valník si vytvořil pár šancí, ale vyloženě gólovou v 1.půli dlouho neměl. Byla tam jedna tyč po střele od nejnebezpečnějšího hráče soupeřů s č.2, ale ta byla dost z úhlu a vykrytá gólmanem. „Dvojce“ soupeře jsme opravdu věnovali značnou pozornost, neboť si to zasloužil. Míče zpracovával zády k brance a snažil se o střelu z otočky. Bylo těžké tohoto robustního hráče ustrážit. A to se nepovedlo bohužel půl minuty před závěrečným poločasovým hvizdem. Venca dal „dvojce“ více prostoru, ta se uvolnila, mohla střílet, ale zvolila přihrávku na osamoceně stojícího spoluhráče a ten z první nedal gólmanovi šanci – 0:1.
V druhé půli jsme svoji obrannou taktiku nezměnili. Čekali jsme až přijde naše horká chvíle. Ta přišla, ale postaral se o ni Tomáš v brance a znamenala totální zmrazení našich šancí. Jak k tomuto panoptikálnímu, protože jinak se to nedá nazvat, okamžiku došlo? Běžela 40.minuta a my měli výkop. Tomáš vykopl, soupeř stál rozhodně blíže než 5 metrů a míč ho trefil dokonce i do ruky, která by se mohla nazvat úmyslnou. Tomáš odražený míč chytil a začal směrem k rozhodčímu upozorňovat na blízké postavení protihráče. Jaksi automaticky předpokládal, že bude nový výkop a míč si postavil na vápno a šel na rozeběh. V tu chvíli spoluhráči Valníka s č.2 na něho začali řvát, že není přerušeno. Valník pochopil a rozjel se, Tomáš také pochopil a rozběhl se mu v ústrety. Ještě mohl vzít balón do ruky, ale další zkrat v mozkovém centru (znamenalo by to hraní rukou a zdržování hry a tudíž nepřímý kop z hranice vápna) způsobil definitivní zkázu našeho týmu v tomto zápasu, Valník svoji silnou nohou Tomáše přetlačil a do prázdné branky skóroval – děs a běs – 0:2. Když jsme asi po 10 minutách obdrželi od „dvojky“ třetí gól, poté co přetlačila v boji o míč Pavla S., bylo hotovo.
I tak se nad námi náš sponzor Cpt.Morgan i tentokrát smiloval a dal nám ochutnat dobrého okořeněného. Důstojně jsme také oslavili přechod Vládi L. z klubu P do klubu Š. A naše jako vždy skvělá účast v restauračním zařízení (tentokrát „Na radnici“ u radnice Prahy 9) byla ještě vylepšena účastí té lepší, nemyšleno fotbalově, polovičky Milana, která s sebou přinesla moc chutné vlastnoručně vyrobené krekry (?), které nám daly zapomenout na místní pokrmy skrývající se někdy pod tajuplnými názvy.
Info k soupeři: hrajete-li s Valníkem, věnujte maximální pozornost hráči s číslem „2“. Hraje na hrotu, stojí zády k brance a umí si výborně pokrýt balón a vystřelit z otočky. Brankáře soupeře jsme prakticky neohrozili, takže ho nelze hodnotit. S Valníkem se dalo hrát, až na tu „2“.