Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo podzim 2014

13. 10. 2014

LFC SuperNova - Socra SUP       0 : 3

Dne: 13.10.2014

Hříště: Děkanka

Střelci: -

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Braný, Hůla, Navrátil, Paclík

Nejlepší hráč: Paclík

Týdeník Hanspaulka: "Klidné utkání s převahou hostujícího celku. "

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Socra 0:3 (0:1)

(Tomáš, 20. 10. 2014 17:52)

Na střetnutí s favoritem skupiny a suverénně vedoucí Socrou jsme se dostavili v počtu nehojném, ale s odhodláním udělat lepší výsledek. Soupeře bylo víc než nás, což bylo také nečekané, Socra chodí v menších počtech. Asi si chtěli zastřílet…
Socra od počátku tlačila, ale její tlak nebyl silný, neboť bránili od své půlky, kde nás úspěšně zbavovali míče, ale my jsme se stačili vždy vrátit. V útoku jsme se pokoušeli o střely z dálky, ale ty povětšinou nebyly moc přesné. Jen jedna Milanova se krásně točila, bohužel ven z branky. Ve 20.minutě se soupeř dočkal: do trochu rozhozené obrany směřovala dlouhá přihrávka, kterou hráč soupeře zpracoval a poslal proti noze nabíhajícímu spoluhráči, který tvrdou střelou po zemi rozvlnil síť – 0:1. A tak také skončil poločas, což byl určitě náš úspěch.
Ve druhé půli se hrálo dle stejných not jako v prvé. Snad jsme měli jednu větší šanci, jinak útočně to za moc nestálo. Obrana ale protentokrát pracovala dobře. Až přišel náš roh a dle nepsaného pravidla „tři naše rohy = jeden gól soupeře“ jsme úspěšně zapomněli na rychlého útočníka soupeře, který utekl všem a podél vybíhajícího Tomáše skóroval na 0:2. Běžela 40. minuta a bylo jasno – soupeř těchto kvalit si od nás dva góly dát nenechá. Třetí gól jsme pak obdrželi v úplném závěru zápasu po střele z dálky klasickým bodlem.
Pozápasové posezení se na rozdíl od minulého početně velmi vydařilo. Zůstává jen otázkou, zda nakonec nebude chodit na zápasy více žen než hráčů. Ve výborných Petřiných šátečcích jsme snědli poslední letošní houby a přitom probrali všemožné choroby.
Info o soupeři: mužstvo, které si umí přihrát a vzhledem k věku hráčů by bylo asi daleko víc nebezpečnější na větším hřišti.Nemají žádnou hvězdu, ale kvalita je u všech hráčů. Brankáře jsme tradičně moc nevyzkoušeli, ale když musel zasahovat, vedl si s přehledem.