Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. kolo jaro 2011

LFC SuperNova - Lomíci     0 : 9

Dne: 5.5.2011

Hříště: Pražačka

Střelci: -

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Čihák, Lacina, Paclík, Uhlíř, Zajíc, Žák

Nejlepší hráč: -Týdeník Hanspaulka: "Jednoznačné utkání.


Pozn. red. Minuty u vstřelených branek jsou vzhledem k nečitelnosti zápisu fiktivní. "

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Lomíci 0:9 (0:6)

(Tomáš, 19. 5. 2011 18:02)

Od zápasu s Lomíky jsme nečekali žádný supervýsledek, což se bohužel plně potvrdilo. V útoku to přitom nebylo tak špatné, zvláště Ivan se dostal do řady dobrých střeleckých pozic, ale zůstaly nevyužity. Jak my jsme byli impotentní, tak soupeř byl jiskřivě potentní. V desáté minutě jsme prohrávali 0:3 a bylo vymalováno. Nejprve jsme nechali potáhnout malého útočníka balón takovým způsobem, že přihrával na nabíhajícího zcela volného spoluhráče, který do prázdné branky bez potíží skóroval. Druhý gól byl opět dílem naší nedůslednosti, kdy jsme za vápnem nechali manévrovat hráče Lomíků a ten střelou k tyči nedal brankáři šanci. A tak bychom mohli pokračovat dále.... V poločase se skóre zastavilo na hrozivých 0:6 a znechucený gólman odešel do šatny. Do branky nastoupil náhradní brankář Pavel Č. a dle zpráv ostatních účastníků této hromadné ostudy si nevedl špatně, a tak se soupeř nedočkal očekávané desítky v naší síti.
Po zápase jsme se stáhli do (pro někoho) oblíbeného podniku a došlo i na sponzora, i když nevím za co,spíše to tentokrát bylo na pár facek.
Info k soupeři: hráči jsou techničtí, umí si nahrát a v těchto činnostech nás výrazně převyšují. Pozor se musí dávat na malého tvůrce hry (tentokrát ale nebyl příliš hvězdný), ale i ostatní hráči jsou nebezpeční. Gólman je kvalitní, góly se mu dají dát spíše zblízka po kombinaci