Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. kolo jaro 2015

LFC SuperNova - Kickers 1990 ČFC   1 : 3

Dne: 7.4.2015

Hříště: Mikulova

Střelci: Anev

Sestava:  Rajský, Mládek, Anev, Čihák, Hůla, Navrátil

Nejlepší hráč: Mládek

Týdeník Hanspaulka: "Hosté celé utkání bránili, ale pak už to prostě nešlo. Slušně hrané utkání. "

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Kickers 1:3 (1:0)

(Tomáš, 16. 4. 2015 18:46)

Proti fungl novému soupeři jsme se sešli na Mikulovce v počtu tak akorát. Soupeř měl čtyři hráče na střídání. Tyto početní stavy nám velely hrát pěkně odzadu a čekat na šanci. Kickers tlačili, hrálo se stále na naší půlce, ale jejich zakončení nebylo nijak světoborné. Takže nakonec se ve 25.minutě chopil míče Vláďa A., vystřelil z poměrně velké dálky, střela to nebyla příliš prudká, ale přesto se doslova procedila mezi nohami velmi nejistého gólmana a my jsme šli do vedení – 1:0.
V druhé půli soupeř zvyšoval obrátky, to my jsme bohužel nemohli. A tak tlak Kickers narůstal. Přesto i za této situace jsme si vytvořili šance z brejků, nebylo jich moc, ale nebezpečné byly. Nic jsme nedali, a tak Kickers dirigovaní šikovným hráčem č.8 se nakonec přibližně ve 45.minutě dočkali vyrovnání. „Osmička“ se obtočila kolem Martina a vystřelila – Tomáš jen rukou vyrazil míč do sítě – 1:1. Soupeř ve svém tlaku nepolevoval, bylo jen otázkou, kdy inkasujeme podruhé. Za pět minut Pavel Č. nestačil na „osmičku“ a ta střelou z hranice vápna upravila na 1:2. Třetí gól jsme dostali asi za další tři minuty, a to již byla branka po brejkové situaci. Ještě potom jsme si dokázali připravit šance, neboť soupeř výrazně zvolnil (dle mého názoru přestával stíhat), ale mizerná koncovka nás připravila o korekci stavu.
Řekl bych, že v zápase jsme dojeli na malý počet hráčů – v šesti se to prostě hrát nedá. Po zápase jsme poprvé vyzkoušeli bufík u hřiště a je nutno říci, že mile překvapil.
Info o soupeři: mají jednoho perfektního hráče (č.8, blonďatý,delší vlasy) – ten střílí branky a vše jde přes něj. Slušné je i číslo 9 – ten umí vystřelit z dálky. Brankář, který chytal v první půli byl téměř na nic, což soupeř zjistil, když dostal prvního fíka od nás. Jeho náhradník si již vedl lépe, ale také to nebyl žádný „Ivo Viktor“. Kickers jsou rozhodně hratelný soupeř. Ke konci zápasu měli problém s fyzickou kondicí.