Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. kolo jaro 2011

LFC SuperNova - Dřevorubci    0 : 2

Dne: 13.4.2010

Hříště: Angelovova

Střelci: -

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Lacina, Paclík, Soukup, Uhlíř, Zajíc, Žák

Nejlepší hráč: Mládek

 Týdeník Hanspaulka: "Technická a fyzická převaha hostů byla značná, Novu od vyšší porážky zachránil gólman. :

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Dřevorubci 0:2

(Tomáš, 17. 4. 2011 13:13)

V druhém zápase této sezóny jsme se utkali s dalším tradičním soupeřem Dřevorubci Modřany na bohužel jejich domácím hřišti – tvrdém placu na Angelevově. Zápasy na tomto „populárním“ hřišti na konci Modřan většinou bolí dvojnásob. Kromě bolavých kloubů zanechávají i jizvu na duši hráčů hostujících týmů, neboť dáte-li si přihrávku tzv. do běhu, tak většinou nestíháte. Už úvodem musím říci, že nás se tentokrát týkala jen ta bolest kloubů, celkový herní projev nebyl špatný, když odmyslíme některé „nestíhačky“ či určité taktické propady při obou obdržených gólech.
Scénář zápasu byl jednoduchý: od výkopu se chopili balónu Dřevorubci a začalo obléhání naší branky. Technicky i rychlostně vyspělejší soupeř se ale dlouho nemohl prosadit. Naše útočné snahy byly velmi sporadické, o to více jsme se soustředili na důslednou obranu. Až ve 20.minutě jsme při jednom z našich řídkých protiútoků propadli a soupeř se pomocí přihrávek „z první“ dostal do naší odkryté obrany a víceméně do prázdné branky skóroval – 0:1. Hra pak pokračovala podle stejného scénáře jako na začátku. Tento průběh hry se přelil i do 2.poločasu. Dřevorubci tlačili, sem tam si vytvořili šanci a naše nebezpečnost pro soupeřovu branku se rovnala nebezpečnosti právě narozených jarních koťat. Kolem 45.minuty jsme ale přece jenom začali získávat trochu více území na polovině modřanských. Dokonce jsme se dostali i do nějaké té šance nebo spíše pološance, které jsme ale asi pod vlivem naší malé střelecké produktivity řešili často poměrně zbrkle. Soupeř se začal více soustředit na obranu, protože viděl, že dnes se žádná kanonáda konat nebude. Náš tlak rostl, bohužel taktické chyby ve střídání v závěru zápasu, kdy se musí na hřiště dostat při snaze o vyrovnání ti nejútočnější hráči, nás připravily o naději na vyrovnání. Naopak jsme to byli my, kdo z rychlého protiútoku obdrželi opět téměř do prázdné branky druhý gól, načež byl zápas ukončen.
Info k soupeři: na svém hřišti Dřevorubci zdatně kombinují, jako vždy vynikal vyšší hráč v zadních řadách, nově jsem si všiml šikovného pomenšího zrzavého tvůrce hry, který byl schopen obejít i několik našich hráčů. Gólman tentokrát nepraktikoval své výběhy, ale stále drží u nohy míč déle než je třeba.