Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.kolo podzim 2011

LFC SuperNova - Dehet  Old 1.FC SUP   0 : 2

Dne: 1.9.2011

Hříště: Mikulova

Střelci: -

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Hůla, Paclík, Soukup, Uhlíř, Žák

Nejlepší hráč: Rajský

Týdeník Hanspaulka: "Fotbal odpovídající 3.supvet.lize, bez rychlosti, bez kvality, bez nápadu. Zvítězil šťastnější tým. "

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Dehet Old 0:2 (0:1)

(Tomáš, 5. 9. 2011 0:01)

První zápas sezóny, s ním se pojí mnohá očekávání, jak budeme hrát?, co nové posily?,jací budou soupeři? Přiznejme si, že nám ten první zápas moc nevyšel. Jediná 2 pozitiva bych viděl v tom, že jsme se sešli v lepším počtu než soupeř, a že se v celkem dobrém světle ukázala nová posila Martin.
V poslední době to Dehet na nás umí a bohužel potvrdil to i v tomto zápase. Je vidět, že prošel určitou obměnou kádru a to mu prospělo. Prakticky po celý zápas Dehti drželi otěže v rukou a nám jen občas dali trochu „čuchnout“ (rozuměj povolili nám nesmělý útok). Od prvních minut jsme mohli pocítit, jak velkou zbraní jsou dobře házené auty a dobře kopané rohy. Prakticky každá z těchto standardek znamenala vážné nebezpečí pro naši branku. A jeden z autů i otevřel skóre. Soupeř prudce hodil aut, který tentokrát nešel přes celé brankoviště, ale mířil na bližší tyč, kde ho chtěl původně Tomáš vyrazit, ruku ale stáhl a míč se odrazil od ní do branky – 0:1. Soupeř se tímto momentem uklidnil a začal nám ještě více zatápět. Naši největší šanci v 1.půli zahodil Martin, který po individuální akci jen těsně minul branku. Jinak jsme toho moc neukázali, a tak poločas skončil jednobrankovým vedením Dehtu.
V druhé půli pokračovala hra ve stejném duchu jako v předchozí půli. Soupeř, který v té době již neměl nikoho na střídání, se spíše spoléhal na rychlé protiútoky než na obléhání naší branky. Z jednoho takového protiútoku nám také přibližně ve 40.minutě vstřelil druhou branku, kdy se mu podařilo vyšachovat naši obranu a volný hráč před gólmanem skóroval. Poté soupeř dosáhl ještě jednoho gólu, který ale nebyl uznán pro faul na Pavla R. Kuriózní bylo, že několik našich hráčů dohrálo zápas s tím, že jsme prohráli 0:3 a že tedy 3.gól platil. Zápas jsme tedy po zásluze prohráli a náš nepříliš pohledný výkon pak „ohodnotili“ zakalenými pivy v neoblíbené hospodě na metru Opatov, což mělo za následek přesun do další hospody, ale tam už jsem vlastně nebyl…
Info k soupeři: klasicky kvalitní auty přes celé vápno, prudce házené. Stejně dobře kopané rohy, většinou prudké střely do vápna. Obojí nám dělalo obrovské problémy. Všichni hráči byli kvalitní, dovedou si poradit s míčem. Náhradního brankáře jsme prakticky nevyzkoušeli.