Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. kolo podzim 2014

19. 11. 2014

LFC SuperNova - Berušky       1 : 7

Dne: 19.11.2014

Hříště: Záběhlice

Střelci: Anev

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Braný, Čihák, Hůla, Navrátil, Paclík, Uhlíř

Nejlepší hráč: Paclík

Týdeník Hanspaulka: "Jednoznačná převaha Berušek vyustila v zasloužené vítězství. "

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Berušky 1:7 (1:3)

(Tomáš, 1. 12. 2014 17:32)

S Beruškami jsme se utkali v Záběhlicích, kde se asi majitelé areálu domnívají, že fotbalisti jsou zvláštní druh netopýrů, tak „dobrá“ je tam viditelnost za tmy. Poté, co jsem našel naši branku, tak jsem věděl, že dnes jsem na špatném místě a ve špatnou dobu. Úvod zápasu byl ještě jakžtakž, ale čas pracoval proti nám. První gól jsme obdrželi asi v 15.minutě, za pár minut jsme Vláďou A. vyrovnali! Pak tam ještě byla nějaká šance, ale postupně už na hřišti existovalo jediné mužstvo – Berušky. Hráli jsme naivně, snažili se útočit, a to byla pára do kotlů Berušek. Skóre postupně narůstalo a naše herní beznaděj se prohlubovala. Stínem zápasu bylo brzké zranění dvou našich hráčů – Honzy a Pavla Č., kteří pro letošní rok asi skončili. Konečný výsledek zápasu byl k nám ještě milostivý.
Jak jsme „dostali na hubu“ na hřišti, tak jsme málem dostali opravdicky na hubu i v hospodě Na Struze. Zde jsme nejprve byli dobře vyuzeni a poté napadeni místním štamgastem z páté cenové. Jen klid Milana nás uchránil od větší konfrontace s tímto blbem. Ale i tak jsme si to užili. 
Info o soupeři: chodí ve značných počtech, takže uhonit je, je prakticky nemožné. Velmi dobrý je bělovlasý technik s číslem 14 operující vepředu. Je rychlý, umí vystřelit. Rovněž kvalitní je hráč č. 17 – vysoký – s kvalitní technikou i střelou. Brankář vyšší postavy předvedl několik pěkných zákroků.