Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. kolo jaro 2015

26. 3. 2015

LFC SuperNova - Sokol Vysočany SUP     1 : 0

Dne: 26.3.2015

Hříště: Zákostelní

Střelci: Zelenka

Sestava: Rajský, Mládek, Anev, Čihák, Hůla, Navrátil, Paclík,  Uhlíř, Zelenka

Nejlepší hráč: Navrrátil

Týdeník Hanspaulka: "Vyrovnané utkání, které rozhodla jediná šťastná branka v podání hostujícího týmu."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SuperNova-Sokol Vysočany 1:0 (1:0)

(Tomáš, 2. 4. 2015 16:34)

První zápas jara nás svedl dohromady s týmem, se kterým se pravděpodobně budeme prát o to, kdo neobsadí nelichotivou poslední příčku v tabulce. Ale třeba slyším trávu růst a bude líp. Počasí bylo, jak už to na našich zápasech v poslední době bývá, lehce nefotbalové. Prostě poměrně hustě pršelo, takže taška po zápase měla o dobrá dvě kila víc.
Soupeř začal na svém domácím hřišti lépe, tlačil (tedy nás), měl náznaky šancí. Měl, což u něho nebývá zvykem, i silnou lavičku. Na naší straně ale byly jednoznačně všichni přítomní diváci (jmenuji: syn Martina a přítelky Luboše a Vládi A.). Za mírné převahy Sokola se nakonec urodila jediná branka zápasu, kterou jsme vstřelili k našemu potěšení my. Akce začala malou domu na brankáře, po které následoval nákop na spoluhráče, který prodloužil přihrávku na Vláďu Z. Ten se stal pro tento večer tím jediným střelcem, když si míč šikovně zpracoval, posunul a podél vybíhajícího gólmana skóroval – 1:0. Po tomto gólu paradoxně nevzrostla aktivita soupeře ale naše. Poločas se dohrával spíše na polovině soupeře a i nějaká šance se ještě urodila.
V druhé půli se začalo hrát v podobném duchu. Hra byla vyrovnaná, ale jak čas postupoval, začínal sílit tlak Sokolů. Ti stále více nalétávali do naší obrany a hledali v ní mezery. Pár se jich našlo, ale vždy se našla nějaká naše noha, hlava či ruka, které byly proti tomu, aby soupeř srovnal skóre. Snad zasloužené vítězství za takticky skvělý výkon bez větších chyb jsme pak mocně oslavili ve známé Staré ráně sice bez oblíbeného kapitána ale zase s jinou posádkou na tácku
Info k soupeři: těch několik let mezi tímto a posledním zápasem se Sokolem se podepsalo na složení Sokola poměrně výrazně. Objevily se nové mladé tváře. Běhaví, techničtí hráči nás určitě ve fotbalovém umu převyšovali, ale ne zas tak moc  Vepředu zlobil menší hráč s č.15 a také s nezbytnou náušnicí, velmi rychlý, ale trochu neproduktivní. Slušnými fotbalisty byla i čísla 9 a 12. Gólman byl stejný jako vždy – a stále o něm platí, že střely z dálky lapá jistě (nebojí se i skočit). Je potřeba ho ohrozit zblízka, kdy ta okamžitá mrštnost už není to co bývala.