Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úspěšný turnaj k oslavě 25 let klubu

27. 12. 2007

Opět v hale na Hanspaulce se uskutečnil tradiční posezónní zápas s PH Servisem, tentokrát u příležitosti 25 let od založení klubu. Mimo smíšeného mužstva LFC Nova B a LFC SuperNova a mužstva PH Servisu se ho ještě zúčastnil kombinovaný tým, ve kterém byl i Kvaky s mužstva LFC Nova A a Kapsík z PH Servisu. Zbytek byli mladí a dobří fotbalisté. Hrálo se kažký s každým tříkolově. Mužstvo Novy B a SuperNovy slavilo velký úspěch, neboť ani jednou neprohrálo a turnaj vyhrálo. Po neúspěšné sezóně Béčka to byla náplast na dušičku. Výsledky zápasů viz tabulka.

Po turnaji se uskutečnila zdařilá oslava Na Bořislavce. V hospodě, kde jsme klub založili.

Velký dík patří Honzovi, že to celé zorganizoval a také Čertovi za krásné vlaječky.

Kdo nepřišel může litovat!

 

 

Náhledy fotografií ze složky Turnaj k 25 letům LFC NOVA

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poznámka k turnaji

(Tomáš, 2. 1. 2008 12:13)

Byla to moc pěkná akce a já se kaji za svůj předčasný odchod do sprch, ale byl jsem hodně nas...
Jinak se mi moc líbil taktický výkon týmu, jehož složení vypadalo nic moc. Zvláště to bylo patrné v zápasech s mladými, kteří nás zatlačili k brance a my jsme pak museli zodpovědně !!! bránit. Moc dobrý výkon:-)))
Horší to pak bylo trochu se "staříky" z PH, tam jsme spíše tlačili my a "staříci" číhali. Také to byly samé remízy.

Turnaj k 25. výročí založení Novy

(Honza, 27. 12. 2007 10:37)

Fakt mě to potěšilo, po vypráskané sezóně (sestoupilo B-čko i A - čko! a druhá část soutěže superveteránů byla také "úžasná"...) se podařilo s torzem týmu poskládanému především ze superveteránů (v prvním zápase proti PH servisu (0:0) dokonce až na Jirku B., jemuž chybí cca 5 let..., kompletně protože ryzí představitelé B - týmu (Čert a Honza U. ml.) dorazili pozdě..., turnaj vyhrát bez porážky!
Mnohem důležitější je ovšem fakt, že takový turnaj, který se stal už tradicí vůbec dokážeme uspořádat (za to velký dík PH Servisu - především Ivanu Zajíci a Ivu Sedlákovi) a navíc v roce 25. výročí založení LFC Nova pramáti minimálně pěti (!!!) v současné době aktivních týmů (Nova A, Nova B, AC Parta, PH Servis (vet.), Supernova (sup.)). Po turnaji bylo nad zašlými fotkami na co vzpomínat, zvlášť, když se na Hanspaulce sešlo 6 (!!) "otců zakladatelů", tedy drtivá většina z těch, kteří absolvovali před 25 lety 1. historický zápas Novy (jmenovitě Honza Uhlíř st., Jarda Novák, Pavel Čihák, Petr Kožich, Pepa Mašek a Dandy Hlybín; škoda, že nemohl Jirka Macura, byli bychom v podstatě kompletní!). A to ještě naše 1. utkání pískal (a pořádal turnaj) současný brankář Suprů a B-čka Tomáš Mládek).
Zdá se, že "společenství Nova má dobré kořeny a doufejme, že jej následující generace přenesou alespoň o dalších 25 let vpřed!

Honza Uhlíř, dík všem!