Jdi na obsah Jdi na menu
 


Plešivec 2007(102)

4. 6. 2007

V tradičním termínu se opět uskutečnil oblíbený turnaj na Plešivci. Počasí nám přálo, škoda jen, že tentokrát byla slabá účast. První utkání odehrálo jen 5 statečných a přesto se jim podařilo zvítězit.

Nova : Eden 2 : 1 (1 : 1)

Sestava: Tomáš, Venca, George, Jirka, Čert

Góly: Venca, George

V prvním utkání od 8 hodin (pomsta Pražákům) jsme nastoupili proti oslabenému mužstvu Edenu pouze ve 4 v poli. Hvězdy Edenu asi vyspávali, tak za ně nastoupili ještě opilí senioři. Přesto, že nás bylo méně, tak jsme měli více šancí. Avšak první gól jsme si dali sami, když soupeř ostřeloval rohový praporek, Tomáš míč tečoval a od George se dostal do naší branky. Vzápětí Venca vyrovnal a George napravil svojí chybku a vstřelil vítězný gól.

Nova : Bernardýni 2 : 1 (0 : 1)

Sestava: Tomáš, Venca, George, Jirka, Čert, Petr

Góly: Čert, vlastní

Na druhé utkání už přijel Petr a bylo to znát. utkání se vyvíjelo podle stejného scénáře, dostali jsme první gól po dvou chybách. Ve druhém poločase jsme zvrátili utkání góĺem Čerta a vlastním gólem soupeře.

Nova : FC Poslední 0 : 0 (0 : 0)

Sestava: Tomáš, Venca, George, Jirka, Čert, Petr

Proti FC Poslední jsme nastopili s cílem získat bod a to se podařilo, neboť soupeř měl stejný cíl. V konečném účtování nám tento bod chyběl a místo nás postoupil soupeř. Celkově ospalé utkání jen s několika šancemi na obou stranách.

Nova : Labíci 1 : 1 (1 : 0)

Sestava: Tomáš, Venca, George, Jirka, Čert, Honza

Góly: Čert

V neděli jsme nastoupili proti favoritu skupiny. Nepřijel už Petr, ale zato dorazil Honza. Labíci potřebovali aspoň bod a my jsme potřebovali vyhrát, abychom postoupili. Labíci měli převahu, přesto první gól jsme dali my, Čert po individuální akci krásnou bombou do horního rohu. Poté Labíci přidali a začali nás v obraně přečíslovat. Poločas jsme vydrželi, ale po změně stran docházelo k mnoha závarům před naší brankou a byla jen otázka času, kdy soupeř vyrovná. To se podařilo asi 12 letému klukovi, který stál nikým nehlídaný u zadní tyče a míč se dostal až k němu. Zvlášť v tomto utkání podal vynikající výkon Tomáš, který vychytal aspoň 5 tutovek.

Sečteno a potrženo:

Tři mužstva měli po 6 bodech a na nás zbyl "černý Petr", neboť jsme měli horší skóre a nepostoupili. Tak blízko postupu jsme dlouho nebyli. Ale může nás hřát, že jsme ani jednou neprohráli a hráli pohledný fotbal.

Mimosportovní aktivita se již tradičně vydařila. Zůstalo "tvrdé jádro" týmu a opět se podařilo "vypít" hospodu. 

Sportu zdar, fotbalu zvlášť a Plešivci nejvíc ! 

 

Náhledy fotografií ze složky Plešivec 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář