Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letní příprava

19. 6. 2007

V létě přichází na řadu tradičně Letná (nejlépe vzadu na hřišti) navrhuji tradiční ČTVRTKY od 18:00 (vzhledem k vedrům). Tzn. začínáme ve čtvrtek 5.7. (to je ovšem svátek, tak prosím napište kdo bude či nebude, abychom nepřišli cca 3). Další termín je 12.7. Pokud by někdo objevil nějakou dostupnou umělou trávu, můžeme to zkusit, ale muselo by být dost lidí...

 

zdraví Honza

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dětský ostrov

(Čert, 19. 7. 2007 10:09)

Tréninky nejsou na Letné, ale na Dětském ostrově!!!
http://www.lfcnovab.estranky.cz/clanky/treninky

tak kam se bude chodit....?

(Honza U., 9. 7. 2007 18:30)

Děcák x Letná
(oldjohn, 09. 07. 2007 18:21)Nejdřív k pracem Metrostavu na Letné. Něco o tom vím, vzhledem k tomu, že se přímo účastníme (tzv. tunely Blanka - součást vnitřního městského okruhu - směrem ke Strahovskému tunelu a směrem pod Stromovkou a pod Vltavou na Tróju resp. Pelc Tyrolku), takže klídek na trávě a především vzadu na hřišti žádný problém. Jinak vidím, že se diskuse (převzatá z mejlů) v podstatě nikam neposunula. Nikdo nezjistil podmínky na Děcáku (např. zda je možná rezervace "za flašku"). Trochu mi to připomíná minulou diskusi na podobné téma - všichni chtějí, ale nikdo nic neudělá... Takže navrhuji aby se každý Nov(b)ák i Supernovák (+ nějací ti pocestní) vyjádřil za sebe sama co preferuje: a zda a v jakých termínech bude kam docházet! Znovu připomínám +/- z hlediska Děcáku Čertem poněkud jednostranně interpretované:
+ kvalitnější povrch (tráva 1.? gen. proti gumoasfaltu)
- nutnost min. 8 jistých hráčů (asi nepřipadá v úvahu účast kolemjdoucích)
- možnost obsazení hřiště a tedy zbytečné cestování bez fotbalového vyžití
- velká spotřeba míčů (Vltava) a tedy finančí náročnost
- odklon od tradic vč. Paliarky

co se dostupnosti týče nemyslím, že Letná je pro většinu lidí dál než Smíchov (Dětský ostrov není zrovna u metra či tramvaje...)

Za sebe navrhuji analyzovat: 1. co kdo chce
2. kdy kdo může
a dle výsledků operativně zařadit buď děcák nebo letnou (termín předpokládám vyhovuje - tzn. ČT od 17:30?!)

P.S. mám dovču, ale ve ČT (12.) bych měl být v Praze - kam se půjde??