Jdi na obsah Jdi na menu
 


Časopis Hanspaulka

19. 9. 2006

Časopis "Hanspaulka" v podzimní sezóně

Vážení Hanspaulští hráči a příznivci,

letní přestávku jsme využili ke zhodnocení dosavadních možností, jak vás co nejlépe informovat o dění v soutěži, jíž jste „propadli“ – Hanspaulské fotbalové lize. Naším i vaším zájmem je přinášet informace z Hanspaulky co nejaktuálněji a co nejkomplexnější formou, k čemuž nám pomáhají i vaše ohlasy a reakce.

Během prázdnin jsme vyhodnocovali vaše připomínky a naše možnosti a na tomto základě jsme se rozhodli přistoupit k balíku změn, které se ve vydávání časopisu projeví v průběhu října letošního roku.

Problémem určitě byla aktuálnost otiskovaných informací. Ovšem vzhledem k tomu, že tisk a distribuce zabírají nejméně tři dny, nebylo v technických možnostech uspíšit vydání tak, aby se k vám dostalo dříve, než v pátek následujícího týdne (nebo i později, pokud byl v průběhu týdne svátek). Výsledková část si také zaslouží podrobnější pohled na věc, například v podobě uvádění sestav, či křížových tabulek, což doposud dík omezenému prostoru jedné stránky na skupinu nebylo možné. Další věcí, vůči níž směřovaly některé z vašich ohlasů, byl rozsah redakčního zpracování dění přímo z Hanspaulské ligy. Také v tomto směru chceme dát prostor k oživení časopisu.

V návaznosti na tyto okolnosti jsme pro vás ve spolupráci s PSMF připravili následující změny:

Výsledkový servis s podrobnými údaji o vaší skupině, ale i celé Hanspaulské lize, se všemi potřebnými statistikami budete mít týdně k dispozici ihned po zpracování dat, tj. v úterý, a to na webových stránkách na adrese www.psmf.cz v sekci Týdeník Hanspaulka.

Pro ty z vás, kteří nemají k dispozici internet, máme variantu tištěné podoby výsledků konkrétní skupiny a příslušných statistik, zasílanou týdně adresně do schránek, ovšem samozřejmě s nevyhnutelným zpožděním způsobeným distribucí (cca 2 dny).

Tištěná podoba časopisu „Hanspaulka“ se k vám dostane měsíčně a bude se kromě lifestylové části detailně věnovat dění v Hanspaulské lize. Můžete se těšit například na fotogalerie a reportáže ze zápasů, představení webových stránek týmů, zajímavé rozhovory a řadu dalšího

Pro zajištění chodu výše uvedených změn od vás potřebujeme registraci a to následovně:

od 15.9. na stránkách www.psmf.cz vyplněním příslušného formuláře pro registraci (viz. níže) NEBO SMSkou na číslo 739 571 184 v pevném tvaru: jméno_příjmení_adresa_email_název týmu_HL/VL/SVL

Pro ty z vás, kteří nemají přístup k síti Internet jsme připraveni rozesílat tištěnou podobu výsledků ke konkrétní (vaší) skupině poštou. Registraci pro tuto formu zasílání výsledků proveďtě sdělením kontaktních údajů našemu operátorovi na tel.: 222 100 422 (v pracovní dny od 9,00 do 17,00). V záležitosti registrace nevolejte prosím na sekretariát PSMF!

Uzávěrka registrace pro zasílání tištěné podoby měsíčníku „Hanspaulka“ a tištěného týdenního výsledkového servisu (nevztahuje se na servis zasílaný elektronickou poštou) je 2.10.2006.

Veškeré realizované změny jsou opět součástí vámi placeného startovného. Výše startovného zůstala, stejně jako pro jarní sezónu 2006 beze změny. Rovněž obálky předané na registrační schůzi na PSMF nebudou využívány pro distribuci tištěné podoby časopisu.

Věříme, že vaše názory a podněty dopadají tímto na úrodnou půdu  a že budete v následujících sezónách s námi ještě spokojenější.

V případě nejasností prosím pište na adresu info@rbpress.cz nebo volejte v pracovní dny od 9,00 do 17,00 na telefon 222 100 422.

S úctou

Vydavatelství RB PRESS a PSMF