Náhledy fotografií ze složky Předvánoční turnaj 2011 na Hanspaulce

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úspěšné vystoupení na turnaji

(Tomáš, 22. 12. 2011 9:54)

V sobotu 17.12. jsme se zúčastnili vánočního turnaje týmů, které vznikly z původní Novy, od jejíhož vzniku uplyne v r.2012 30let!!
Turnaje se zúčastnily tyto týmy: Nova B, PH servis vet, PH servis SUP, AC Parta, Gemalto (ti jediní nijak s Novou zatím nesouvisí) a my. My jediní vzhledem k věku jsme mohli hrát s 6 hráči v poli, a to se ukázalo jako výborný nápad, který i dosti výrazně promluvil do konečné tabulky.
Už v prvním zápase jsme překvapili. Proti silnému PH servisu VET, se kterým jsme brzo prohrávali, jsme nakonec uhráli remízu, když Vláďa A. potvrdil svoji střeleckou formu z hanspaulky a v poslední minutě vyrovnal na 1:1.
V druhém utkání jsme potrápili naše „béčko“. Sice mělo trochu smůlu, zvláště když Honza F. z metru netrefil prázdnou branku, ale remíza 0:0 se počítala a začalo se rodit překvapení.
I třetí náš zápas přinesl remízu, tentokrát jsme se utkali s PH servis SUP a opět nepadla žádná branka. Šance byly na obou stranách, ale zůstalo jen u nich. Ve čtvrtém zápase na nás došlo. Technicky výborný, zdaleka nejmladší tým Gemalta nás nechal asi 7 minut žít v naději, že bychom mohli urvat bodík. Dokonce jsme asi dvakrát poměrně tvrdě a přesně vystřelili z dálky na jejich bránu. Nakonec nás ale Gemalto přejelo 0:3.
Poslední zápas s AC Partou pak byl veden ve velmi přátelské duchu, a i když byla AC blíže vítězství, nakonec i zde byla bezbranková remíza.
Pěkné čtvrté místo se 4 body znamenalo, že jsme za sebou zanechaly jak AC Partu, tak Novu B. Turnaj vyhrálo suverénní mužstvo Gemalta, které získalo 13 bodů z 15 možných.
Zakončení turnaje a vlastně i fotbalového roku se pak uskutečnilo v restauraci Pod loubím, kde jsme ponejprve popřáli Víťovi k jeho 65. narozeninám a pak zapili fotbalové úspěchy a neúspěchy tohoto roku, přičemž asistoval i náš oblíbený kapitán a také Víťův vývar z švestek, takže zase si pár věcí nepamatuji.