Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předvánoční turnaj 2011 na Hanspaulce

19. 12. 2011

Předvánoční turnaj 2011 na Hanspaulce

 

Náhledy fotografií ze složky Předvánoční turnaj 2011 na Hanspaulce

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Úspěšné vystoupení na turnaji

(Tomáš, 22. 12. 2011 9:54)

V sobotu 17.12. jsme se zúčastnili vánočního turnaje týmů, které vznikly z původní Novy, od jejíhož vzniku uplyne v r.2012 30let!!
Turnaje se zúčastnily tyto týmy: Nova B, PH servis vet, PH servis SUP, AC Parta, Gemalto (ti jediní nijak s Novou zatím nesouvisí) a my. My jediní vzhledem k věku jsme mohli hrát s 6 hráči v poli, a to se ukázalo jako výborný nápad, který i dosti výrazně promluvil do konečné tabulky.
Už v prvním zápase jsme překvapili. Proti silnému PH servisu VET, se kterým jsme brzo prohrávali, jsme nakonec uhráli remízu, když Vláďa A. potvrdil svoji střeleckou formu z hanspaulky a v poslední minutě vyrovnal na 1:1.
V druhém utkání jsme potrápili naše „béčko“. Sice mělo trochu smůlu, zvláště když Honza F. z metru netrefil prázdnou branku, ale remíza 0:0 se počítala a začalo se rodit překvapení.
I třetí náš zápas přinesl remízu, tentokrát jsme se utkali s PH servis SUP a opět nepadla žádná branka. Šance byly na obou stranách, ale zůstalo jen u nich. Ve čtvrtém zápase na nás došlo. Technicky výborný, zdaleka nejmladší tým Gemalta nás nechal asi 7 minut žít v naději, že bychom mohli urvat bodík. Dokonce jsme asi dvakrát poměrně tvrdě a přesně vystřelili z dálky na jejich bránu. Nakonec nás ale Gemalto přejelo 0:3.
Poslední zápas s AC Partou pak byl veden ve velmi přátelské duchu, a i když byla AC blíže vítězství, nakonec i zde byla bezbranková remíza.
Pěkné čtvrté místo se 4 body znamenalo, že jsme za sebou zanechaly jak AC Partu, tak Novu B. Turnaj vyhrálo suverénní mužstvo Gemalta, které získalo 13 bodů z 15 možných.
Zakončení turnaje a vlastně i fotbalového roku se pak uskutečnilo v restauraci Pod loubím, kde jsme ponejprve popřáli Víťovi k jeho 65. narozeninám a pak zapili fotbalové úspěchy a neúspěchy tohoto roku, přičemž asistoval i náš oblíbený kapitán a také Víťův vývar z švestek, takže zase si pár věcí nepamatuji.